Apie Mane

Atvykau į Maltą 2011 m., ieškodamas pokyčių ir naujų galimybių. Malta, „taškas“ Europos pietuose ir Viduržemio jūros centre, sala tarp dviejų žemynų, kultūrų katilas, man atrodė vieta, kurioje noriu būti.

Pradžioje pagal Erasmus programą studijavau Maltos universitete. Iš karto supratau, kad vien tuo mano pažintis su šia sala nesibaigs. Kasdien žavėjausi, kiek įvairovės yra tokiame mažame plote, greitai susidraugavau su vietiniais žmonėmis. Studijų metais pažinau Maltą ir prisipažįstu – ją įsimylėjau.

Baigęs studijas, laikinai įsidarbinau spaustuvėje. Tai buvo didelis, emociškai sunkus pokytis. Stovėdamas prie spaudos mašinos, klausdavau savęs: „ką aš čia darau? kur aš esu?“. Tačiau panėrus į šiltus jūros vandenis, jėgos sugrįždavo. Tarsi po krikšto. Tarsi vanduo per tūkstančius metų perduotų žinią iš Malton audrų atblokšto Apaštalo Pauliaus laivo – tu čia išliksi. Supratau, kad esu ten, kur turiu būti, tik darau ne tai ką reikia…

Laikas ėjo, pažinčių daugėjo. Ir vis garsiau kalė mintis – turiu kažką daryti, kad kuo daugiau lietuvių atrastų ir pažintų šį Viduržemio jūros perlą.

2013 m. pradėjau domėtis ir svajoti apie laivus. Ir ką gi – neužilgo tapau nuosavo laivelio kapitonu ir pradėjau kruizus! Šiuo laivu dar ir šiandien skrodžiu Viduržemio jūros vandenis, ir tai teikia didelį džiaugsmą man ir mano klientams.

2017 m. ryžausi mokytis ir gauti profesionalaus gido bei kelionių operatoriaus licenciją. Maltoje tai rimta užduotis! Pasakyta – padaryta: baigiau turizmo studijas Maltos universitete ir nuo 2020 m. esu licencijuotas Maltos gidas. Šis diplomas ir licencija reiškia šalies pasitikėjimą, kad atvykstantiems svečiams galiu pasiūlyti ir suteikti aukščiausio lygio gido paslaugas.

Taigi, jūsų paslaugoms – profesionalus gidas Maltoje. Tereikia vieno skambučio ar el. laiško, ir tavo atradimų kelionė po Maltą prasidės. Pažintiniai turai, kelionės laivu, apgyvendinimo paslaugos, automobilių nuoma, proginių renginių organizavimas, gourmet patirtys – viskas tavo ir tavo draugų poilsiui ir nuotykiams.

P.S. Po dešimties gyvenimo Maltoje metų paskambino LRT laidos (Ne)emigrantai žurnalistai. „Pasidalink savo istorija, – sako, – ir papasakok, kaip tau čia gerai.“ „Džiaugiuosi kiekviena akimirka“, – atsakiau. 20 min. mano viešo nuoširdumo šiame laidos (Ne)emigrantai įraše:

Gaukite naujausius pasiūlymus el. paštu