Gražiausios įlankos ir lagūnos plaukiant prabangiu katamaranu

Gintautas - 2022-05-14 10:42:39

Netikėtai radome poilsismaltoje.lt ir labai maloniai nustebome. Praleidome kelias diena su gidu Mindaugu, apvažiavome ir buvome supažindinti su salomis išsamiai, paklausėm Mindaugo patarimo ir prasiplaukėme šiuo nuostabiu katamaranu po šiaurines Maltos salas. Labai geras laikas, laivas ir žinoma viduržemio jūra tiesog super! Rekomenduojam!

Premium atostogos Maltoje vasaros sezonu – 7 dienos (apgyvendinimas Maritim Antonine Hotel & Spa Melliehoje)

Gintare - 2022-07-10 14:40:21

Nuostabios atostogos Maltoje. Puikiai paskirstytas laikas tarp poilsio ir salos pazinimo.

Privatus kruizas laivu po Maltos salyną

Jurgita - 2022-08-30 18:03:52

Puiki ir informatyvi kelionė, daug įspūdžių, labai malonus gidas Mindaugas,superinis laivelis ir laivo kapitonas 😍 Kelionė labai patiko.Rekomenduoju! 🌊😉

Maltos akcentai – privati kelionė su gidu po Maltos salą

Jolanta - 2022-04-05 10:29:35

Malta nuostabi sala trumpai pažintinei kelionei, pakerinti savo gamtos grožiu, stulbinančia architektūra, Valetos, Mdinos išskirtinumu... visko nepaminėsi. Didžiausią įspūdį paliko Šv. Jono katedra, kurioje gidas Mindaugas puikiai pravedė ekskursiją. Mūsų šeima neapsiriko pasinaudojusi jo paslaugomis, Mindaugas nuspalvino mūsų kelionę ne tik informatyviu pasakojimu, bet ir smagiu pasiplaukiojimu laiveliais, atokiomis gamtos grožybėmis ir žinoma geriausiomis rekomendacijomis paskanauti išskirtinio skonio jūros gėrybių, neapolietiškų picų ar itališkų ledų! Rekomenduojame!

Maltos akcentai – privati kelionė su gidu po Maltos salą

Privati kelionė po Maltos salą su gidu Mindaugu - 2022-11-11 08:14:41

Labai puikiai praleidome dieną su gidu Mindaugu! Plaukiojom laiveliu ir apžiūrėjome Maltą. Tik geriausios rekomendacijos! Ačiū už puikų laiką! 🦫😍

Privatus pasiplaukiojimas jachta Msida (15m)

agne.cibu - 2022-06-29 11:09:30

Labai puikiai organizuota kelionė!!! Kapitonas pasiųlė kelis varinatus, galėjome rinktis kur plaukti ir kaip leisti laiką ! Taip pat buvo suorganizuoti užkandžiai ir karštas patiekalas. Viskas šauniai !!!

Apgyvendinimas Maritim Antonine Hotel & Spa

Puikus poilsis - 2022-09-05 10:40:27

Puiki kelionė. Labai geras viešbutis. Patikėjome Mindaugui visus kelionės reikalus ir nepasigailėjome. Taip pamatėme daugiau įdomių vietų nei planuojant maršrutus patiems. Tikrai rekomenduosiu “Poilsis Maltoje” draugams.

Maltos akcentai – privati kelionė su gidu po Maltos salą

asta0214632 - 2022-05-07 08:15:44

Keliavome gegužes 1 ir 5 dienomis. Na ka mes jau grįžusios namučio 🙂 oras Lietuvoje nenudžiugino,saulės neparsivežėme, bet įspūdžių,geros nuotaikos, gražių nuotraukų tai su kaupu, ir už visą turiningą ten praleistą laiką dėkojame kelionių gidui Mindaugui ,nes per trumpą laiką ne tik jį gerai praleidome ,bet ir daug sužinojome bei pamatėme. Ačiū labai 😇🤗

Gražiausios įlankos ir lagūnos plaukiant prabangiu katamaranu

Raimondas - 2022-10-26 19:04:15

Vėlai vakare nusprendėme, kad kitą dieną būtų gerai plaukti laivu. Greitai peržiūrėjome esamus pasiūlymus, bet daugelis Jų buvo jau užimta. Neprarandant vilties nusprendėme paskambinti organizatoriams ir vis dėlto pasiekti norimo rezultato. Mindaugas su malonumu mums sutiko pagelbėti, padarė keletą skambučių pasitikslinti dėl vietos ir perskambino mums su džiugia žinia, kad galite ruoštis - rytoj plaukiate. Tuo pačiu kantriai laukė, kol tvarkėmes su banku, kol padarėme pavedimą. Dieną katamarane praleidome įspūdingai. Malonus aptarnavimas, skanūs pietūs, įspūdingi salos vaizdai, gaivus, skaidrus ir geras jūros vanduo - viskas kuo reikia trumpam atsipalaidavimui. Jautėme, kad esame svarbūs ir mumis yra rupinamasi. Taipogi pagelbėjo, kai sekančią dieną ieškojome automobilio. Mindaugas ir komanda ištikrųjų supranta žodžio Klientas reikšmę. Malonu buvo su Jumis bendradarbiauti. Gerų darbu ir daugybę patenkintų Klientų linki Raimis su šeima.

Maltos akcentai – privati kelionė su gidu po Maltos salą

Natalija - 2022-02-13 11:02:10

Malta - puikus sprendimas, norintiems kelioms dienom ištrūkti iš kasdienybės ar šaltos žiemos, juolab, kad yra savaitgaliniai skrydžiai. Skridome su tikslu pažinti šitą šalį , todėl net nesvarstėme galimybės paimti gidą. Ir mums pasisekė. Mes suradome gidą Maltoje - Mindaugą. Jo dėka, tai buvo pilna neįkainojamų įspūdžių kelionė - pažintinė, istorinė, kulinarinė, relaksacinė. Jei dar nebuvote Maltoje, tai būtinai susiplanuokite ir nepamirškite pasiimti Mindaugo, tikrai nesigailesite. Parsivešite daug įspūdžių, teigiamų emocijų ir geros nuotaikos.

Go-Electric kelionė Elekriniu džipu po Gozo salą

Robertas - 2022-05-14 10:51:05

Atvykome vos kelioms dienoms ir norėjome pamatyti kuo daugiau, šis E-džipas puikiai atitiko mūsų lūkesčius apvažiuojant Gozo salą, niekuo nereikėjo rūpintis, mus tiesiog paėmė ir viešbučio, perkėlė su laivu į Gozo salą bei įsodino į el.džipą. Pradžioje truputi nerimavome dėl vairavimo kita puse, tačiau visos kelionės metu sekėme paskui gidą su kitu džipu, viskas labai sklanžiai ir neviršyjant greičio, pasirodo vairuoti kita puse nėra taip baisu. Super kelionė!

Maltos akcentai – privati kelionė su gidu po Maltos salą

Edita Gečiauskienė - 2022-04-22 05:24:03

Keliavome po Maltą balandžio mėnesį, pabėgę nuo rutinos, nesibaigiančios žiemos Lietuvoje ir karo tvaiko….Oras ir nuotaika puikūs, nuostabi šalis, dvelkianti šiluma ir ramybe. Norėjome pažinti Maltą, todėl susiradome gidą Maltoje-Mindaugą. Ir labai džiaugėmės. Mindaugas aprodė mums visą salą, įnešė į mūsų kelionę daug įspūdžių, gerų emocijų, pažinimo džiaugsmo ir netgi ramybės. Nors iš pradžių norėjosi lėkti ir skubėti, bet Mindaugas spinduliavo ramybe, kuri vėliau aplankė ir mus. Viską spėjome, daug pamatėme ir netgi radome laiko kartu paragauti jūros gėrybių Mindaugo mėgstamame restorane. Rekomenduojame pasirinkti privatų turą su Mindaugu ir kartu mėgautis salos grožiu.

Visos dienos nuotykis linksmuoju Tuk Tuk automobiliuku

rutgri - 2022-05-02 19:52:47

Kelionė 2022.04.23. Puikus nuotykis tikrai įspūdingu transportu, žavingai spalvinga kelionė, nuostabūs gidai, praturtinę dieną įdomiomis istorijomis. Rūta

Gaukite naujausius pasiūlymus el. paštu