Vestuvių šventė Maltoje

Keičiantis vestuvių tradicijoms, kai šią ypatingą dieną norisi švęsti intymiau ir romantiškiau, santuokos ceremonijai poros vis dažniau renkasi egzotiškus užsienio kraštus. Dažnu atveju toks variantas kainuoja mažiau, nei vestuvių šventė būriui žmonių namuose, o ir įspūdžiai, patirti gražiausiuose žemės kampeliuose lieka visam gyvenimui.

Garantuotai Geras Oras

Argi nebūtų nuostabu planuojant vestuves būti tikriems dėl puikaus oro? O tarti „taip” nuostabaus grožio sode ar ošiant jūrai? Tuomet jaunavedžius drąsiai vilioja saulės lepinama, uolienomis išpuošta Malta. Ši Viduržemio jūros sala – nykštukė vis dažniau pasirenkama vestuvių ceremonijai ar medaus mėnesiui švęsti. Jaunavedžius čia vilioja kerintys gamtos vaizdai, jauki salos atmosfera bei galimybė džiaugtis saule ištisus metus.

Mes padėsime sutvarkyti reikiamus dokumentus

Dažnai mintis apie vestuves užsienyje atgrąso sudėtingos dokumentų rengimo procedūros ir keliami reikalavimai kitų šalių piliečiams. Maltoje šiuo atžvilgiu viskas paprasčiau – čia nereikalaujama iki santuokos ceremonijos kurį laiką pagyventi šalyje, o formalumus galima susitvarkyti su poilsismaltoje.lt komandos pagalba paštu atsiuntus reikalingus dokumentus. Kad viskas vyktų sklandžiai, svarbu kreiptis į patikimus organizatorius, padėsiančius tiek su formalumais, tiek organizuojant pačią šventę. Poilsis Maltoje komanda, žinanti visus santuokos įforminimo Maltoje niuansus, dokumentų tvarkymo procedūras atliks už jaunuosius, taip pat patars renkantis šventės vietą, pasirūpins kitomis svarbiomis detalėmis (dekoracijomis, transportu ir kt.).

Apstu nuostabių vietų Jūsų šventei

marsaslokas

Nuostabiai gražių vietų tuoktis Maltoje apstu – rūmai, sodai, įlankos, šlaitai ir net paplūdimiai, arba galima rinktis vieną iš gausybės bažnyčių (sakoma, kad Maltoje pastatyta tiek bažnyčių, kiek metuose dienų).
Vestuvių fotosesija ant stataus skardžio, jūros kranto ar Valetos senamiesčio gatvelėse – pasirinkimas labai platus.

Platus pramogų pasirinkimas

Nurimus šventės šurmuliui nebūtina išvykti – Maltoje egzotikos tiek, kad užteks ilgam tyrinėti. Ši sala turistus traukia ne tik dėl ramybės ir romantikos, bet ir aktyvaus naktinio gyvenimo, tad čia populiarėja ir mergvakarių / bernvakarių vakarėliai. O ką jau kalbėti apie nepamirštamas sužadėtuves saulei leidžiantis į jūrą privačiam laive, o ir čia Poilsis Maltoje gali pasiūlyti savo laivą, ar savo partnerių laivus pagal pageidavimus.
Belieka apsispręsti dėl datos ir pradėti kurti romantiškiausią savo gyvenimo prisiminimą Maltoje.

Gaukite naujausius pasiūlymus el. paštu