Ką nuveikti Maltoje vasarą 2024

ka-nuveikti-maltoje-vasara-2022-1

Nesunku suprasti, kodėl žmones žavi Malta. Ši viduržemio jūros salų tauta yra apsupta natūralaus pakrantės kraštovaizdžio ir yra tik trumpas skrydis nuo žemyninės Europos. Jos šventyklos ir smiltainio citadelės rodo tokią plačią ir sudėtingą istoriją, kaip jokia kita šalis civilizacijos pasaulyje. Tačiau yra žmonių, kurie vis dar galvoja, jog Maltoje jiems gali pasidaryti nuobodu. Norėdami jus įtikinti, jog šioje šalyje jums veiklos tikrai netrūks – parengėme sarašą dalykų, ką nuveikti Maltoje vasarą 2024. 

12 dalykų, kuriuos galite nuveikti Maltoje vasarą 2024:

 1. Privatus kruizas po Maltos salyną
 2. Pasivažinėjimas linksmuoju Tuk Tuk automobiliuku
 3. Kelionė Katamaranu po gražiausias įlankas ir lagūnas
 4. Go-Electric kelionė Elekriniu džipu
 5. Kelionė aplink Gozo salą su Keturračiu
 6. Jodinėjimas žirgais Maltos apylinkėmis
 7. Nardymas Viduržemio jūroje
 8. Žygis Maltoje
 9. Pasiplaukiojimas su vandens motociklais
 10. Skrydis mikrolengvu lėktuvėliu Maltos padangėse
 11. Skrydis parašiutu virš Melliehos įlankos
 12. Pasiplaukiojimas baidarėmis

 

Privatus kruizas po Maltos salyną

privatus-kruizas-po-maltos-salyna

Visa diena – improvizacija! Ramiau poilsiauti mėgstantiems puikus pasirinkimas – privatus kruizas. Nusistatę sau patinkantį maršrutą galėsite nukeliauti į gražiausias Maltos vietas, mėgautis ramybe ir privatumu, degintis ir linksmintis privačiame laive su kapitonu. Stostokite nuostabiausiose įlankose ir maudykitės tiesiog iš laivo!  

Pasivažinėjimas linksmuoju Tuk Tuk automobiliuku

pasivazinejimas-linksmuoju-tuk-tuk-automobiliuku

Jeigu vairuoti nenorite, nemokate, arba atostogų metu tiesiog nesate nusiteikę – jums patiks Tuk Tuk automobiliukas! Pamatykite gražiausius Maltos kampelius patogiai sedėdami automobiliuke.

Kelionė Katamaranu po gražiausias įlankas ir lagūnas

kelione-katamaranu-po-graziausias-ilankas-ir-lagunas

Kepti BBQ pietūs laive? Skamba nerealiai, bet tai tiesa! Praleisk 6 valandas prabangiame katamarane ir atrask gražiausius Maltos pliažus ir žydriausias įlankas. Kiekviena kelionė yra unikali, kadangi katamarano maršrutas priklauso nuo vėjo krypties. Pasiplaukiojimo metu stosite 2 ar net 3 skirtingose vietose, tikriausiai pamatysite ir žydrąją ir kristalinę lagūną, bei kitas įstabaus grožio įlankas. Jeigu esate su didele grupe žmonių ar tiesiog norite privatumo – galite užsisakyti privačią kelionę katamaranu.  

Go-Electric kelionė Elekriniu džipu

go-electric-kelione-elektriniu-dzipu

Keturviečiai elektriniai džipukai yra puiki pramoga, bet ne tik. Tai padaro kelionę po salą daug paprastesnę ir sklandesnę! Vairuoti galėsite patys, o jeigu džipuką išsinuomosite per mus – dieną Gozo saloje praleisite su gidu priešakyse, kuris jums parodys geriausius kelius iki gražiausių salos vietų! Ir tai dar ne viskas , pasibaigus nuotykiui Gozo saloje, būsite parplukdyti atgal privačiu laivu į Maltą pakeliui sustojant pasigrožėti Komino salos klifais, bei žinoma – būsite parvežti atgal į viešbutį.

kelione-aplink-gozo-sala-su-keturraciu

Jeigu esate savarankiškas ir norite būti nesuvaržytas – jums patiks pasivažinėti keturračiu! Kelionės metu jūs gausite keturratį ir galėsite savarankiškai vairuoti, o turo metu priešakyje turėsite vedlį kuris kelionės metu jus ves ir aprodys Gozo apylinkes.

Jodinėjimas žirgais Maltos apylinkėmis

ka-nuveikti-maltoje-vasara-2022-2

Šokite ant žirgo ir pajodinėkite daugeliu paslėptų ir turistų nepramintų takų aplink Maltą. Jodinėjimas žirgais gali pasiūlyti popietę smagiai praleisti gamtoje, kai norisi nukrypti nuo praminto tako ir patirti salą taip, tarsi būtumėte apsigyvenę nuo pirmųjų dienų.

Patirkite įspūdingą saulėlydžio kelionę vaizdingoje gamtos vietovėje, iš kurios atsiveria vaizdas į du žinomiausius ir gražiausius Maltos paplūdimius.

Nardymas Viduržemio jūroje

ka-nuveikti-maltoje-vasara-2022-3

Geriausias būdas kovoti su karščiu ir tyrinėti visiškai naują povandeninį pasaulį, kuriame gausu jūros gyvybės ir nuostabių laivų nuolaužų, yra nardyti. Malta ir Gozo yra keletas geriausių nardymo vietų pasaulyje

Žygis Maltoje

zygis-maltoje

Užsidėkite patogią avalynę, pasiimkite vandens, užsitepkite kremo nuo saulės ir pirmyn! Maltos gamta ir architektūra jums suteiks nepamirštamas emocijas kad ir kur benueitumėt! Galite žygiuoti Valletoje, Mdinoje arba negyvenamose Maltos dalyse, bet visos kelionės metu išvysite vis kažką naujo. Maltos gamta kuri įpatingai pasižymi gražiomis įlankomis, klifais, slėniais ir skardžiais.

Šios kelionės metu pamatysite tokiu vietų kur nedažnai ir vietiniai užklysta, o ką jau kalbėti apie turistų mases. Mėgaukitės ramybe ir kvepuokit grynu oru, o jeigu nebeturėsite ką pamatyti – visada galite kreiptis į mane – nuvesiu jus į gražiausias vietas, kur net ir vietiniai nedažnai užklysta. Tik nepamirškite, jog tokia kelionė reikalauja šiek tiek fizinės ištvermės. 

Jeigu esate privačių kelionių su gidu megėjai, jus pradžiugins mūsų gido paslaugas akcentuojančias Maltą ir Gozo sąlą.

Pasiplaukiojimas su vandens motociklais

pasiplaukiojimas-su-vandens-motociklais

Paįvairinkit atostogas pasiplaukiojimu vandens motociklu po Maltos salyną ir pasimėgaukit nuostabiu pakrantės grožiu Melliehos įlankoje. Šis užsiemimas patiks visiems mėgstantiems ekstremalesnį laisvalaikį, tačiau nebijokite, prieš lipant ant vandens motociklo jums būtinai bus pravestas instruktažas kaip pasiplaukiojimo metu išlikti saugiems! Nepamirškite pasiimti maudymosi kostiumėlio, rankšluosčio ir šlepečių, nes tikrai sušlapsit! 

Skrydis mikrolengvu lėktuvėliu Maltos padangėse

skrydis-mikrolengvu-lektuveliu-maltos-padangemis

Pamatykite kaip Malta atrodo iš aukštai – Skriskite po nuostabiasias Maltos apylinkes virš stačiųjų Dinglio klifų, Valetos didžiojo uosto, Xemxija įlankos, Golden bay ir kitų įlankų. Lėktuvėlių yra įvairių tipų, tačiau dažniausiai jie yra dviviečiai ir kainuoja tikrai nedaug. Tikriausiai dauguma žmonių net nėra patyrę skrydžio šitokiu lėktuvėliu, o ką jau kalbėti apie skrydį virš vieno gražiausių Europos kraštovaizdžių! Bijantiems aukščio gali pasirodyti baugu, tačiau tai tikrai saugu. Jums pilotuoti nereiks – tai padarys profesionalas, jums tereiks grožėtis vaizdu! 

Skrydis parašiutu virš Melliehos įlankos

skrydis-parasiutu-virs-Melliehos-ilankos

Daugiau laisvės ir adrenalino ištroškusiems keliautojams – skrydis parašiutu puikiai praturtins atostogas. Pakilsite virš viduržemio jūros su gražiausiais vaizdais į Melliehos įlanką. Pasimėgaukite neprilygstamais vaizdais bei pajuskite adrenalino antplūdį skriedami  Maltos padangėje. Tokia pramoga idealiai tinka porai arba dviem draugams. Apmokymai su išsamiomis saugos instrukcijomis bus suteikti, tad galėsite jaustis saugiai. Nėra nieko geriau, nei karštą vasaros dieną jausti šaltą vėjelį sklaidant virš viduržemio jūros! Tiesa, tai padaryti jums pavyks tik esant geroms oro salygoms.

Pasiplaukiojimas baidarėmis

ka-nuveikti-maltoje-vasara-2022-4

Mėlynos spalvos vandenų apsupta Malta, kurioje ištisus metus tvyro šilta temperatūra, yra viena geidžiamiausių Europos paplūdimio vietų. Nuo nardymo su vamzdeliu Mėlynojoje lagūnoje iki saulėlydžio kruizų po Didįjį Uostą– galima atrasti daugybę tradicinių vandens pramogų. Tačiau norėdami patirti daugiau nuotykių, pasiimkite irklą ir šokite į baidares. Nėra geresnio būdo ištirti daugybę slaptų salyno urvų ir įlankų nei šitai!

Mes tikimės, kad nebekyla klausimas ką nuveikti Maltoje vasarą 2022

Ar jau įsitikinai, jog atvykti į Maltą yra tikrai verta? Nepraleisk progos 2022 vasarą savęs palepinti ir atostogas praleisti viduržemio jūroje!

dar cia butu gerai itraukti ir gido paslaugas, kur is mano teikiamu paslaugu – gido paslaugos – Maltos akcentai – privati kelionė su gidu po Maltos salą

Gaukite naujausius pasiūlymus el. paštu