Darbostogos Maltoje

“Kai šaltuoju ir tamsiuoju periodu turėdavome nuotolinius susitikimus su kolegomis pietų Europoje, jausdavome baltą pavydą, matydami, kaip pro jų biuro langus skverbiasi saulė” – pasakoja vienos įmonės komanda, sausį susiorganizavusi darbostogas Maltoje. Sako, suderinti darbą, poilsį ir Maltos pažinimą buvo ne tik paprasta, bet ir naudinga, o ir darbai grįžus namo ėjosi produktyviau.

Darbas, saulė ir jūra – suderinama

Darbostogos tai laikas, kai darbuotojai vykdo pareigas per nuotolį, tačiau ne iš namų, o iš įprastai atostogoms pasirenkamų šiltųjų kraštų. Šiuolaikinėse įmonėse darbostogos – viena populiariausių darbuotojų motyvacijos priemonių. Kai orai nelepina, saulės trūksta, norisi pakeisti aplinką, o atostogos dar toli – darbostogos gali tapti sprendimu.

Tokia išvyka taip pat naudinga ir komandinės dvasios stiprinimui, kadangi kolegos ne tik kartu sprendžia darbinius reikalus, bet ir keliauja, ilsisi, ima geriau pažinti vienas kitą.

Poilsis Maltoje siūlo pasirūpinti jūsų komandos darbostogomis nuo lėktuvo bilietų ir apgyvendinimo (su sparčiu ir kokybišku interneto ryšiu), iki ekskursijų bei pramogų. Po darbo valandų terasoje ar kur kitur gryname ore, siūlome pasiplaukiojimą laivu, pasivaikščiojimą spalvingomis Valetos gatvelėmis ar maudynes gražiausiose įlankose (taip, net jei tai rudens ar žiemos mėnesiai). Galiausiai – keliaudami bei pramogaudami kartu sustiprėsite kaip komanda.

Kviečiame bent trumpam uždaras biuro patalpas iškeisti į visada saulėtą Viduržemio pajūrį!

Gaukite naujausius pasiūlymus el. paštu