Atsiliepimai

Šis puslapis skirtas tik atsiliepimams 🙂

Užklausas siųskite: info@poilsismaltoje.lt
m: +356 79707073
m: +370 65265534
WhatsApp: +370 65265534

Close Comments

Comments (62)

 1. Įdomi sala. Patogūs skrydžiai iš Lietuvos. 3 dienų paviršutiniškai apžiūrėt salas užtenka, bet rimčiau reikėtų savaitės. Ramūs pliažiukai, gražios pakrantės, paprasti žmonės (maltinukai) , skanus ir “įperkamas” maistas (rekomenduoju triušieną, kas mėgsta) gal truputį didoka greito maisto pasiūla, bet galima atsirinkt. Išvyka labiau tinkama vyresniems.Gaila, neteko išbandyti apartamentus (atrodo simpatiškai) , bet kelionės vadovo paslaugos atitiko lūkesčius ir poreikius. nebuvo noro važinėti nuomotu automobiliu “angliška” puse, tai vietinis lietuviškas “maltinukas” pravertė 🙂 Gavom daug įdomios informacijos ir patarimų per trumpą laiką.

 2. Labai smagu, kad galiu puslapyje poilsismaltoje.lt pasidalinti įspūdžiais apie Maltą! 🙂 Malta – sala, į kurią su šeima vis sugrįžtame ilsėtis ir ją pažinti ir tikrai žinome, kad aplankysime dar daugybę kartų!!! 🙂 Prieš porą metų atostogavome vasaros metu, praeitais metais rudenį. Labai visiems rekomenduoju apsistoti Maltos šiaurėje, esančiame L`Mgarr miestelyje. Itin patogūs, erdvūs ir nauji apartamentai leis atsipalaiduoti ir komfortiškai ilsėtis. Pats L`Mgarr miestelis mielas ir jaukus. Vietiniai gyventojai draugiški ir malonūs. Žydros jūros paplūdimiai (Gnejna bay, Ghajn Tuffieha, Golden bay) ranka pasiekiami vietiniu autobusu, kuris nuolat važiuoja ir turi kondicionierių. Šio miestelio žavesys, tai kai ryte gali užbėgti šiltos duonos į kepyklėlę, pietums šviežios mėsytės į mėsinę, vakarus leisti po atviru dangumi Tomabnina vyninėje. O galbūt jums pasiseks atvykti į salą, kuomet švenčiamos metų šventės, tuomet galėsite pasinerti į spalvingą, dainingą, muzikingą šurmulį pačioje miestelio širdyje, Bažnyčios aikštėje. Nors sala iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti mažytė, tačiau patikėkite, ji turi ką parodyti, kuo sužavėti ir nustebinti! Visa tai patirti rekomenduoju su kelioniu vadovu, kuris aprodys ne tik turistines, bet ir mažai kam žinomas laukines vietas! Šiame atsiliepime tik mažytė dalis viso to gėrio apie Maltą 🙂 Tad linkiu skaitantiems užsisakyti lėktuvo bilietus ir atskristi čia nepamirštamoms atostogoms Maltoje! 🙂

 3. Malonu bent mintimis grįžti į tą nuostabią, karšta saule ir malonia vakaro vėsa pulsuojančią, mažylę Maltą. Visi mano draugai ir artimieji žino, kad esu įsimylėjęs šitą kraštą.. Todėl, labai pasidžiaugiau pamatęs šioje svetainėje įkeltas pažįstamų vietų nuotraukas. Dar maloniau, kad šios svetainės sumanytojas puikus Maltos žinovas – Mindaugas. Būtent jo dėka, mūsų 3 žmonių viešnagė, prasidėjusi netikėtais, ne itin maloniais nuotykiais mažame viešbutyje, vėliau virto labai linkmu, tik gerus atsiminimus palikusiu „vojažu“ po Maltą. Taip, pamatyti ir susipažinti Maltą gali ir pats, individualiai. Turistų takai ten praminti.. Bet jei nori pamatyti tikrąją Maltą, kaip antai – vos ne viduryje laukų bažnyčią po atviru dangumi,ar su didelėm iš nuostabos akimis stebėti , kaip eilinėje Viktorijos miesto eilinių goziečių kepyklėlėje kepa tavo pica, kurią tu šveisi paplūdimyje, į kurį tu turi leistis itin stačiu šlaitu, o užvažiuoti gali už kelis eurus vietinių siūlomu džipu ir vis tik , nesiryžti, ieškok Mindaugo… To guvaus , jauno, gyvenimu besidžiaugiančio tautiečio.. Tik nepamiršk priminti jam, kad jis turi nuvežti paragauti turbūt skaniausiai Maltoje paruoštos triušienos 🙂
  Iki pasimatymo…. eilinio Maltoje!!!

  Audra, Dalia ir Aurelijus (Klaipėda)

 4. Malta – nuostabi šalis į kurią norisi sugrįžti vėl :)Buvome apsistoję mažame ir jaukiame L`Mgarr miestelyje. Nuomavomės jaukius apartamentus, kurių šeimininkas labai svetingas, demėsingas ir draugiškas :)Jei nežinote ką aplankyti Maltoje, apartamentų savininkas patars ir netgi pasiūlys Jums ekskursiją. Golden bay paplūdimys – smėlėtas, švarus, jaukus. Susisiekimas Maltoje puikus,net nuošaliausias vietas pasieksite vietiniu autobusu, kuris kursuoja nuo ryto iki vakaro, o karščio nesibaiminkite, nes šiame transporte visada visu pajėgumu veikia kondicionierius 😀 Autobusų vairuotojai paslaugūs, laisvai kalba angliškai, esant reikalui netgi pasako kur išlipti ar į kokį autobusą persėsti. Tačiau nesistebėkite jei pilnas autobusas, net ir ranka mojuojant, stotelė nesustos – tai įprastas reiškinys Maltoje 🙂 Kainos Maltoje nesikandžioja, todėl nepagailėkite pinigėlių ir būtinai paskanaukite triūšienos. Na, o mėgstantys greitą maistą juo galėsite pasimėgauti beveik ant kiekvieno kampo. Būtinai aplankykite Gozo ir Comino salas – tikrai nenusivilsite ir liksite sužavėti. Ekstremalesnių pojūčių mėgėjams rekomenduoju nuvažiuoti pašokinėti nuo uolų (čia ir vėl Jums galės pagelbėti apartamentų savininkas :)). Gero poilsio, saulėtų dienų ir kvapą gniaužiančių įspūdžių Maltoje 🙂

 5. Maloniai pabuvom savaitgali liepos menesi 2014 metais, daug istoriniu objektu galima aplankyti geras oras (gal kiek karsta – bet kaip kas megsta), siltas vanduo juroj. Buvom maloniai priimti ir islydeti :). Sekmes!

 6. Tikrai maloniai, praleidome 12 dienu. Seimininkas prieme lb siltai. Tikrai paliko ispudi. Nuostabu, jauku grazu silta ir gera. Tai ko reikia tikrom atostogom. Didelis dekui uz geras atostogas. Ir kita karta jeigu vyksim i Malta butinai uzsuksim pas Mindauga 🙂 Dekui uz geras akimirkas ir tikrai nuostabes atostogas bei silta priemima ir islydejima.

 7. Malta – tai lobių sala arba tiesiog muziejus po atviru dangumi. Šis nuostabus 5 dienų poilsis nuostabioje šalyje mums paliko tik gerus įspūdžius! Puikus oras, stulbinama gamta ir jauki apartamentų atmosfera – viskas, ko reikia geroms atostogoms. Vietos gyventojų nuoširdus svetingumas ir draugiškumas labai nudžiugino. Nors buvome toli nuo namų, čia jautėmės jaukiai ir maloniai. Gozo sala traukia tuo, kad nėra perpildyta turistų, turi įspūdingą gamtą ir įdomių lankytinų objektų aplink visą salą. Be viso to, nuoširdžiai džiaugiamės šeimininko Mindaugo svetingumu ir maloniu priėmimu. Mindaugas tikrai yra tas žmogus, kurį prisiminsim kaip neatsiejamą nuostabių atostogų dalį ir visada norėsim grįžti į Maltą! 🙂

 8. Bartosz Dołęga  |  

  I wish I had such a wonderful guide wherever I go. I could really tell Mindaugas had explored Malta and Gozo very thoroughly. It does not matter whether you want to visit places for tourists, locals or even some abandoned ones – this guide knows them all and can take you there for a reasonable price. I took a day trip over Malta and another over Gozo and I am certain that I would only see a fraction of those places if I was travelling on my own.
  Mindaugas is a very easy going person and he adapts to traveller’s needs – just say what you want to see and you’ll have it.
  Highly recommended, 5 stars 🙂

 9. Hello everyone!
  I would like to recommend this service. We were three French people doing a boat trip and thanks to Mindaugas it was a really nice day. Landscapes are amazing, the driver really kind and we could choose our planning: how much time swimming etc. we felt free and we could entirely enjoyed the trip and discover places that are only possible to reach by boat. It is really great to have advice And some comments from someone who know very well this country. Nice trip, nice people. Highly recommended !

 10. Pati Malta karšta, uolėta, labai religinga ir draugiška.
  Džiugi buvo kelionė laivu su Mindaugu. Lyg custom ekskurisja pritaikyta jums. Nuo mažų įlankėlių iki Blue Lagoon paplūdimių, šuolių nuo uolų ir istorinių faktų apie skirtingas salos vietas. Leis ir laivą pavairuoti …kol vos neįtrenksit į kitą laivą 🙂
  Rekomenduoju ir plaukčiau vėl.

 11. Atostogas Maltoje atsimenam su pusetina sypsena veide. Atvaziavus ir apsistojus SEABANK Resort 4* viesbutyje, teko labai nusivilti. Po 5 minuciu mus jau apvoge, o po 10 supratome, kad ne tik mano vaikas miegos slapimu atsiduosincioje lovoje, bet ir teks viesbuciu dalintis su socialiai remtinais asmenimis ( ka net pats viesbutis pripazino ).
  Visa ko laime, turejome Mindaugo kontaktus, kuris buvo lig saules spindulelis niuriame danguje. Keliavome ir sausuma, ir vandeniu- abi eskursijos buvo itin gausios graziausiu Maltos vietu ir informatyviais pasakojimais. Taip pat su siuo gidu ir aplankysite vietas, kurios net neturistines, neiziangiamos, paragausite nuostabiausiu valgiu ir visada busite suprasti bei isgirsti. O atsidurus bedoje, jis jums visada pades ir laiko neskaiciuos, kaip padejo mums- persikrausteme i kita viesbuti ir likusios musu atostogos isties uzgoze visas nesekmes :))))
  Beje, kita karta keliaujant i Malta, visiems rekomenduoju iskart kreiptis i Mindauga, kuris Jums pades ne tik su nakvyne, ar bent suteiks kokiu konsultaciju, bet ir aprodys graziausias Maltos kerteles.
  Dekui tau dar karteli, tu tiesiog nuostabus, labai dziaugiames, kad sutikome tave ir musu atostogas pavertei Atostogomis, o ne vargais 🙂

 12. Praleidome dieną plaukiodami su Mindaugu ir jo laiveliu. Kapitonas aprodė gražias Maltos vietas. Neskubinami galėjome pasigerėti ir pasidžiaugti kiekviena jų. Kelionė labai patiko tiek mums suaugusiems, tiek vaikams. Tikrai rekomenduojame!

 13. Jolanta, Martynas ir Rimas  |  

  Buvome Maltoje rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje. Įspūdžiai patys geriausi .Oras labai šiltas + 35 laipsniai šilumos, vanduo +26 . Idealiau nebūna ! Dar Lietuvoje užsisakėme išvyką laiveliu su lietuviu kapitonu Mindaugu. Tai buvo labai smagi išvyka, pamatėme nepapasto grožio uolų pakrantes (neraliai gražuuuuuu! ), maudėmės ir nardėme tokiose vietose, kur paprastai keliautojų niekas neveža. Vyrai šokinėjo nuo 7-8 metrų aukščio uolų , ir dar laivą davė pavairuoti. Vakare Mindaugas dar mus nuvežė paragauti skaniausio Maltoje triušio. Tai buvo pati įdomiausia mūsų atostogų diena. Aišku tikrai nespėjome apžiūrėti visos Maltos. Viliuosi, kad dar kada pavyks sugrįžti. O planuojantys kelionę į šį rojaus kampelį, vykite atostogų būtent pas Mindaugą !

 14. Praleidome Maltoje savaitę spalio pradžioje. Dėkingi Mindaugui už rekomendacijas susirašinėjant prieš kelionę, ką ir kaip geriausia pamatyti. Ir kad patarė visgi išsinuomoti automobilį. Dvi dienas buvome apsistoję St. Julian’s, kitas Mindaugo apartamentuose L`Mgarr miestelyje. Dviejų nepilnų dienų pakako pėstute susipažinti su St. Julian’s, Sliema ir sostine Valletta. Turistų dar daug, bet matyt jau žymiai mažiau nei vasarą. Orai buvo puikūs, nelijo, dienomis apie 25 – 27, naktimis apie 20. Bet, nepratus, jautėsi gana didelė oro drėgmė. Išsinuomojome automobilį iš anksto internetu iš vietinės firmelės Billy’s Car Hire. Automobilį Daihatsu Sirion pristatė prie viešbučio. Gerai, kad užteko proto pasirinkti automatinę pavarų dėžę ir viskas įskaičiuota variantą, ką visiems ir patariu. Vairavimo įpročiai Maltoje skiriasi, bet apie tai daug prirašyta. Pagrindiniai keliai geri, nusukus nuo jų buvo įvairiai ir siaurai :), bet įspūdžiai ir pamatytos vietos,manau, žymiai įdomesni, nei galima pamatyti bandant pasikliauti tik autobusų maršrutais. Mindaugo apartamentuose Mgarr miestelyje praleidome 5 dienas. Visai šalia nustabaus kraštovaizdžio paplūdimai Gnejna bay, Ghajn Tuffieha (rekomenduojame), Golden bay. Neskubant su automobiliu aplankėme Gozo salą, senają sostinę Mdina, pravažiavome pietvakarine pakrante. Mindaugo patarti sekmadienį Marsaxlokk spalvingų valčių miestelyje buvome žuvų turguje, skanavome vietiniame restorane šviežios žuvies. Mgarr mistelyje rytais vietinėje kepyklėlėje nusipirkdavome pusryčiams kokį tradicinį pyragėlį su kava ir skanaudavome ant suoliuko šalia bažnyčios su vaizdu į kalvotą Maltos peizažą. Žmonės miestelyje malonūs, draugiški. Bet buvome nustebę, kad šeštadienio vakare apie 19 val. vos gavome staliuką vakarienei, nors visi vienas šalia kito esantys retoranai ir užeigos buvo beveik tušti. Pasirodė, kad stalai rezervuoti ir apie 20 val. pradėjo rinktis vietiniai. Labai buvo įdomu matyti, kaip užsipildo restoranas ir vis kyla triukšmo lygis. Tiesa, Maltoje gana triukšminga. Tad jei norite pailsėti, tai rinkitės miestelius, kaip Mgarr, o ne susiliejančius miestus šiaurinėje pakrantėje. Tradicinis valgis skanus, porcijos gana didelės (išskyrus Vallettą aišku). Beveik visur prieš pagrindinį patiekalą dar atnešdavo tiesiogiai į sąskaitą neįskaičiuojamų įvairių užkandėlių, tad po jų pagrindinis patiekalas pasidarydavo dar “didesnis”:) Suma sumarum, pigiau nei Vilniuje. Ačiū Mindaugui už patarimus ir išnuomotus apartamentus.

 15. Maltoje atostogavome praėjusių metų rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje. Gyvenome Sliema miestelyje, 4* viešbutyje, kuriuo labai nusivylėme (žadėta nė iš tolo neprilygo realybei, todėl grįžę netgi rašėme pretenziją kelionių organizatoriui ir dalį pinigų vis dėlto atgavome). Todėl kad išvengtumėte karčios mūsų patirties, su Mindaugu (kuris Maltoje praktiškai jau yra vietinis!) susisiekti verta dar prieš išvykstant, t. y. planuojant kelionę.

  Maltoje praleidę savaitę, jaučiamės tik „apsižiūrėję“, todėl tikrai norėtume į Maltą grįžti dar kartą (pamatyti tikrai yra ką!). Tačiau kitą kartą rimtai galvotume apie gyvenimą apartamentuose, nes su viešbučiais, pasirodo, yra gana rizikinga (viešbučių *, kaip patys įsitikinome ir vėliau dar pasidomėjome, dažnai neatitinka realybės – užsisakę 4* viešbutį ir sumokėję kaip už 4* viešbutį, nenustebkite radę 3* (geriausiu atveju!) vertą viešbutį). Todėl, kad nesusigadintumėte atostogų, apgyvendinimą rinkitės labai atsakingai (tikrai verta pasitarti ir pasikonsultuoti).

  Labai džiaugiamės susitikę su Mindaugu ir pasinaudoję jo paslaugomis (beveik visą dieną plaukiojome laiveliu) – verta, verta ir dar kartą verta! Būtent šitas susitikimas ir pasiplaukiojimo diena smarkiai pagerino (gal net išgelbėjo?!) mūsų atostogas. Pasiplaukiojimas buvo absoliučiai nerealus – pamatėme nuostabaus grožio vaizdų, maudėmės, šokinėjom nuo kokių 6 metrų aukščio uolų (turim įrodymų!) (nereali patirtis!), iš anksto buvom įspėti pasiimti užkandžių ir gėrimų, taip kad turėjome dar ir smagų pikniką ant denio. Be viso šito – daug sužinojome apie Maltą (ne tik faktų, bet ir visokių įdomybių, vietinių užkulisių, kurių jokiose knygose neperskaitysi:)). Taip kad Mindaugo dėka Maltą pamatėme visai kitokiomis (ne „turistinėmis“) akimis.

  Džiaugiamės, kad pasiplaukiojimui pasirinkome vieną iš pirmųjų savo atostogų dienų, nes per likusias dienas galėjome pasinaudoti visais Mindaugo patarimais – kokius miestelius būtina aplankyti, į kurį miestelį geriau vykti vakare, į kurį – tiktai sekmadienį, ką verta pamatyti, kur geriausi paplūdimiai, kur skaniausias triušis, ką dar būtina paragauti, ką ir kur pirkti lauktuvėms ir t. t. ir pan. Viską paaiškins, viską žemėlapyje pažymės, į visus klausimus atsakys!

  Mindaugai, ačiū už viską! Visiems kitiems – rekomenduojame!

 16. Loreta ir Vitas  |  

  Į Maltą važiavome sutikti Naujųjų Metų. Gyvenome Mindaugo namuose Magret miestelyje. Tai žavus miestelis, vasarą turbūt panašus į kurortinį. Visai netoli 1,5 km yra smėlio pliažas, nors mums maudytis ir pasideginti dėl oro nepavyko, bet laiką mes puikiai kompensavome, kopdami į kalną, o paskui nusileidome į kitą smėlėtą pliažą. Atsivėrė puikus reginys. Nepatingėkit panarstyti tarp uolų.
  Mindaugo namai labai geroje vietoje, pačiame centre, prie gražios bažnyčios, šalia autobuso sustojimo. Tai labai patogu. Namai patogūs, švarūs ir ramūs.
  Kas mums labai patiko Maltoje. Labiausiai mums patiko žmonės, jie tokie nuoširdūs, padės bet kurioje situacijoje. Naujus Metus sutikome Valetoje, centrinėje aikštėje klausant koncerto. Ir mums tai patiko.
  Visą salą apvažiavome autobusu, tai tikrai labai patogu, bet jie žiauriai vėluoja, tai va, gaila laiko. Gal po autobusų reformos, kažkas keisis. Jei mokate vairuoti iš dešinės pusės, tai ko gero nuomotis automobilį būtų geriau.
  Kas Maltoje dar nebuvote, tai labai rekomenduoju. Tai tikrai gražu ir gera.
  Noriu padėkoti Mindaugui už patarimus. Nors jo nemačiau, nes bendravom tik telefonu ir el.laiškais, bet manau, kad šis vyrukas tikrai išmano ką daro. Ačiū.

 17. Jūratė ir Arūnas  |  

  Prieš keliaudami į Maltą pasiskaitėme šio puslapio komentarus. Galime tik patvirtinti, kad Malta nuostabi, kelionė įdomi, o Mindaugas – puikus ne tik Maltos žinovas, bet ir pašnekovas. Būtinai susisiekite su juo prieš keliaudami ir planuodami savo veiklas ir poilsį Maltoje. Dėkingi jam už sutaupytą laiką ir patirtus įspūdžius.

 18. Aušrinė ir Evaldas  |  

  Prieš kelionę stengiausi domėtis, ieškoti informacijos apie Maltą ir visai netikėtai atradau jau keliavusių žmonių atsiliepimus, kuriuose visi dėkojo Mindaugui. Tuomet pradėjau domėtis Mindaugu, kas gi tai per žmogus. Kuomet susisiekėme ir susitikome, supratau, kad tikrai ne be reikalo visi šitaip jį gyrė. Mindaugas trumpai supažindino su Maltos gyvenimu, atsakė į visus rūpimus klausimus ir sudėliojo kelionės grafiką: kur ir ką verta pamatyti, kur pavalgyti, kur skaniausias triušis visoje saloje ir net kur pirkti lauktuves. Gyvenome Mindaugo namuose Mgarr, tiesa iš pradžių atrodė, jog tai miestelis nutolęs nuo salos miestų, kuriuose verda linksmybės (St. Julians mums atrodė tobula vieta apsistojimui), tačiau labai džiaugiamės, kad nesirinkome tų triukšmingų miestų, o apsistojome gražiuose, erdviuose namuose ir jaukiame miestelyje, kuriame atsispindi tikrasis Maltos gyvenimas. 🙂
  Gaila tik vieno, jog mūsų atostogų metu Mindaugo Maltoje nebuvo, tačiau tikimės, kad mes dar sugrįšime ir galėsime paplaukioti su Mindaugo laiveliu. Ačiū už viską !

 19. Maltoje praleidome savaite, buvom balandzio menesi. Tiek laiko pakanka, kad susipazinti su visomis trijomis salomis, isijausti i Maltos ritma, suprasti kuo gyvena vietiniai zmones, paskanauti vietines virtuves patiekalu. Kelione pradejome deliotis nuo laisko Mindaugui. Tai buvo vienas teisingiausiu sprendimu, butent tai rekomenduociau ir visiems draugams! Mindaugo galima klausti visko – patars, rekomenduos, pades on-line rezimu, bendrausit kaip su senu geru draugu ir tikrai tokiu atveju nieko svarbaus nepraleisit nepamate! Buvom issinuomave automobili, prie eismo pripratom per para, bet gerokai daugiau ir pamatem. Tokiu budu galima vazinetis trumpesniais, praktiskai net lauku keliais (siauri bet asfaltuoti), privaziuoti ten, kur nenuvaziuosi su autobusu. Maistas – geriausia vietiniu megiamuose restoranuose, kuriuos velgi gerai zino ir gali rekomenduoti Mindaugas 🙂 Kelione buvo puiki!

 20. Dziaugiames surade keliones i Malta pagalbininka Mindauga. Kadangi keliavom 6-ios merginos ir 4 dienom, tai suderine savo pageidavimus ir lukescius galejom megautis nuostabiais vaizdais, pamatyti naktini gyvenima (kuris tikrai ispudingas, net ir vyresniems), patare ka ir kur skaniai pavalgyti, bei buvo pasiekiamas bet kurios paros metu iskilus neaiskumams.
  Dar karta dekui uz visa rupesti ir geras emocijas 😉

 21. Ką tik grįžom iš nuostabiosios Maltos 🙂 Labai dėkingi už Mindaugo suteiktas paslaugas, kurios džiugino visą kelionės laikotarpį. Mindaugas pasitiko oro uoste džiugiai nusiteikęs ir mums suteikė vilčių, kad praleisime atostogas puikiai, ko labiausia ir norėjome 🙂 Jau kitą dieną Mindaugo lydimi leidomės su automobiliu po visą Maltą, atrodo ji labai maža, bet kai važiuoji, atrodo nėra tokia jau ir mažytė 🙂 Sala įspūdinga ir gamta, ir istoriniais objektais, ir panoraminiais vaizdais. Ragavome maltiečių tradicinius patiekalus, dalyvavome žvejų kaimelio gyvenimo istorijoje, ech… grįžti į Maltą sau pažadu. O jau Mindaugo laivelis, kuris plaukė ten, kur patys gražiausi vaizdai, kur šilčiausias Viduržemio jūros vanduo… Aplankyta Gozo, šv.Pauliaus ir Komino salos. Ačiū, Mindaugai, už rūpestį, gerą laiko praleidimą ir kokybiškas paslaugas 🙂

 22. Giedrius ir Sigita  |  

  Šią vasarą apsilankėme Maltoje. Buvome tik nepilnas keturias paras, bet pamatėme daugiau nei tikėjomės. Kadangi atostogas planavome trumpas, iškart nutarėme pasinaudoti Mindaugo paslaugomis, kad patiems niekuo nereiktų rūpintis, kad ATOSTOGAUTUME 🙂 ir dėl to tikrai nepasigailėjome. Buvome aprūpinti gyvenamu plotu (į kurį grįždavome tik nusiprausti ir permiegoti, nes visą kitą laiką turistavome 🙂 ir transportu. Pirmą pusdienį praleidome paplūdimyje. Antrą dieną keliavome Mindaugo laiveliu aplink salas – pažinome Maltą iš kitos pusės. Įspūdžių pasikrovėme ilgam! Likusias dvi dienas automobiliu tyrinėjome Maltos ir Gozo salas. Aplankėme vietų, kurių vieni arba su turistų grupe tikrai manom, kad nebūtume aplankę. Žalioji gamta čia gana skurdi, tačiau tai kompensuoja be galo gražios uolos, jaukūs miesteliai ir šiltas jūros vanduo. Be to, viename geriausių mūsų aplankytų restoranų paragavome skanių ir sočių maltietiškų patiekalų (kas vyksit – būtinai paragaukit triušienos ir vietinio vyno!). O jų vietinės picos ne ką atsilieka nuo itališkų.
  Vos per kelias dienas pamatėme tikrąjį Maltos gyvenimą. Esame labai patenkinti Mindaugo teikiamomis paslaugomis. Jis labai šiltas ir draugiškas žmogus, prisitaikantis prie situacijos ar norų. Ačiū dar kartą tau, Mindaugai 🙂
  Rekomenduojame! 🙂

 23. Pamatyti Maltą svajojau jau keletą metų.Visai netyčia radus šį internetinį psl. ir paskaičius atsiliepimus-nusprendžiau susisiekti su Mindaugu ir apsistoti su šeimą būtent pas jį-L,Mgarr miestelyje.Tai turbūt ir lėmė šios kelionės smagiausius įspūdžius ir šilčiausius prisiminimus..Labai patiko išvyka su Mindaugu kateriu.Pamatėme Maltos tikrąjį grožį iš jūros.Pakako ir ektremalumo skriejant per bangas ir gražių panoraminių vaizdų ir smagaus pasimaudymo unikaliose vietose.Labai vertinga dienos kelionė automobiliu po Maltą.Važiuojant primąjį kartą tikrai nebūtumėm nei žinoję,nei sugebėję tiek pamatyti. Patys gražiausi paplūdimiai būtent šiaurinėje pakrantėje . Na, apskritai ,Mindaugas- labai nuoširdus,paslaugus,rūpestingas,puikus pašnekovas,gidas ir humoro nestokojantis vyrukas.Ką čia daugžodžiauti-nuvažiuokite,patys įsitikinsite.Ačiū,Mindaugai ,dar kartą už viską,kuo dideliausios sėkmės tau ir gal būt -iki pasimatymo 🙂
  Gintė,Raimis,Ieva 🙂

 24. Prieš keletą metų gimė mintis persikraustyti į Maltą. Šioje saloje nė karto nesilankėme, norą lėmė orai šioje saloje, anglų kalba, šilti žmonės ir tai, jog šioje saloje tikrai saugu. Į Mindaugą kreipėmės visai atsitiktinai, jo nepažinodami ir išskridome į šią salą visiškai pasitikėdami jo duotu žodžiu apie tai, kur mes gyvensime 🙂 Mindaugas ne tik nuostabus žmogus, visada su šypsena veide ir puikiu humoro jausmu, bet ir puikus šios salos žinovas. Jis patars bet kokiu klausimu – nuo lankytinų vietų (turistinių ir tokių, apie kurias dažniausiai turistams skirtuose lankstinukuose nerašoma), restoranų, automobilių nuomos ir t.t. ir t.t.
  Mgarr miestelis puikiai tiks tiems, kas nori pajusti maltietiško gyvenimo ritmą, kam svarbu greitai ir patogiai pasiekti gražiausius Maltos smelėtus paplūdymius ir skaniai pavalgyti 🙂
  Ar lankantis Maltoje rekomenduočiau plaukti laivu ir pamatyti salą kitaip? Taip. Taip. Ir dar kartą TAIP. Plaukiau 3 kartus – kaskart įspūdžiai nepakartojami. Ar plauksiu dar? Be abejonės! Maudynės nepakartojamo grožio įlankose tiesiai iš laivo neprilygs jokiam paplūdymiui. Nepamirškite su savimi pasiimti nardymo akinių! 🙂
  Jei nesibaiminate vairuoti kaire kelio puse, bent porai dienų išsinuomokite automobilį ir pavažinėkite po salą. Pavakarieniaukite (jau sutemus) Mdinoje. Ir jei tikrai norite atostogų, kreipkitės į Mindaugą ir ilsėkitės ramūs! 😉

 25. Rugsėjo pradžioje dešimt dienų poilsiavome Maltoje. Nors atrodo, kad dešimt dienų nemažas laiko tarpas, tačiau kaip visada jos prabėgo labai greit ir išvykti tikrai dar nesinorėjo. Atostogos buvo nuostabios, kupinos naujų įspūdžių, potyrių ir nuotykių. Maltai labai įdomi ir nepakartojama sala. Pamatyti pačius gražiausius ir išskirtiniausius salos kampelius mums padėjo “pats geriausias salos gyventojas” Mindaugas. Visa mūsų kompanija vieningai sutinka, kad be Mindaugo mes nebūtumę turėję tokių nuostabių atostogų. Jo organizuojamos ekskursijos automobiliu sausumoje ir kateriu vandenyje parodo visą salos grožį ir išskirtinumą, yra kupinos malonių stagmenų, nuotykių ir gerų emocijų. Mindaugas taip pat labai svetingas šeimininkas, visapusiškai rūpinasi savo svečiais. Taigi visi, kurie nori gerų atostogų, vykite į Maltą pas Mindaugą.
  O aš visos savo kompanijos vardu sakau AČIŪ Mindaugui ir linkiu jam sėkmės versle, asmeniniame gyvenime…

 26. Buvome Maltoje prieš savaitę – visai patiko.
  O Mindaugas buvo išvykęs tuo metu, tačiau vie tiek sugebėjo puikiai pagelbėti patarimais.
  Tikrai dėkui!

 27. Poilsis Maltoje (2016 10 03 – 13),nuo šio raktinio žodžio viskas ir prasidėjo. Suradau Mindaugo, gyvenančio Maltoje, internetinį puslapį, paklausiau keletos patarimų bei kur galėtume apsistoti Maltoje atostogų metu. Iš kart gavau pasiūlymą ne tik kur gyventi, bet ir ką turėčiau aplankyti, kur būtinai pabuvoti, kad prisiminimai apie Maltą butų patys nuostabiausi.
  Gyvenome apartamentuose, Mgar miestelyje, kur per langą matai nuostabaus grožio bažnyčią. Miestelis nėra didelis, ramus, ne turistinėje zonoje, tai galima pajusti tikrą vietinių gyventojų gyvenimo ritmą.
  Maltoje labai gerai išvystytas susisiekimas autobusais, tad nuomotis automobilį neverta. Savaitei nusipirkus kortele už 21eu. galima važinėti ir aplankyti pačias gražiausias vietas. Ką aplankyti,kur būtinai pavakarieniauti, kur atsigerti pačios skaniausios Maltoje kavos,kur palydėti saule ir dar daug visko ką galima patirti Maltoje klauskite Mindaugo!!! Ir būtinai leiskitės į kelione laivu su kapitonu Mindaugu, pamatysite ko sausumos keliu neįmanoma pamatyti, Maltos sala iš laivo atrodo dar didingesnė. Mindaugas stojęs prie laivo vairo tampa ne tik kapitonu,bet ir gidu pasakojančiu salos istoriją taip subtiliai ir įdomiai, kad kyla noras jog išvyka tęstųsi dar ilgai ilgai…
  Keliauti yra nuostabu, kai gali pasiklausti, pasitarti su tokiu nuostabiu ir nuoširdžiu lietuviu Mindaugu gyvenančiu Maltoje.

 28. Eugenija ir Vaclovas  |  

  Grįžome iš Maltos prieš kelias dienas, pabuvoję savaitę. Mūsų nuomone savaitės visiškai pakanka, kad tas nedideles salas pažintum per tiek dienų, jeigu oras nėra palankus maudynėms, pasiplaukiojimams laiveliais ar kitokioms pramogoms vandeny ar prie vandens ( mus oras nelepino) .
  Bet lepino netikėta Mindaugo kompanija , jo įvairiausi patarimai ,o informacija pravertė su kaupu. Jo draugija be galo smagi, be įtampos ir familiarumo. Kartu aplankėme svarbiausias, įdomiausias vietas, o ir liko laiko asmeninėms kelionėms išnuomotu automobiliuku į atokesnes salos vieteles.
  Gal būt reikėtų papildyti kelionės į Maltą įspūdžius, išnaudojant gamtos teikiamus malonumus, t.y.šiltą orą, nuostabią jūrą. Vėl susitikti Mindaugu ir gerai praleisti laiką.
  To ir palinkėsime sau ateityje!
  Didelė padėka Mindaugui.
  O visiems kitiems – nuoširdžiausiai rekomenduojame.

 29. Laba diena, su drauge vykstame i Maltą atostogų nuo 2017 -05-14 iki 2017-05-18. Laiko nedaug, o norisi ir pailsėti ir pamatyti. Perskaičiau apie Jus nuotabius atsiliepimus ir nutariau paklausti. Norėtume apsistoti ramiame, mažame viešbutėlyje su vaizdu į jūrą. Esame keliautojos, bet būnant viešbutyje norisi balkone ganyti akį po nuostabią panoramą. Taip pat gal patarsite ką pamatyti per tokį trumpą laiką. Nuoširdžiai ačiū. Jūratė

 30. Neseniai grįžome iš Maltos. Buvome savaitę. Puiki šalis, tikrai muziejus. Norėjome nuomotis automobilį. Tačiau važinėjome autobusu. Irgi smagu, tačiau prarandi daug laiko. Eismas kita puse neišgąsdino, tačiau nuomojantis, būtina užsisakyti pilną draudimą. Maltiečiai ramūs ir labai paslaugūs žmonės. Dalija patarimus net neprašomi. Virtuvė šiaip sau. Dėkui Mindaugui, patarusiam, kur pietauti. Jo rekomenduotos vietos tikrai puikios. O kur nuklydom patys… Kažkaip nepavyko. Oras keliavimui l. puikus, bet paplūdimiui šaltas. Buvome kovo 12-19. Reikėjo ir megztuko, ir striukės (apie 15). Kadangi neturėjome mašiniuko, laikas truputį prailgo. Po 4 dienų norėjosi namo.
  Labai dėkui Mindaugui, negailėjusiam laiko. Gavome puikią kelionės maršrutų rekomendaciją, atsakymus į visus klausimus. Gyvenome Mgarr apartamentuose. Ten nuostabu, ramu, jauku. Panašiai kaip Lietuvoje 3 kambarių butas su didžiule svetaine. Gaila, kad paties šeimininko nebuvo šalyje. Ačiū

 31. Grįžome iš Maltos 2017-04-02. Praleidome savaitę 4 suaugę ir 2 vaikai (8m). Gyvenome turistinėje zonoje 4+ žvaigždučių viešbutyje. Viešbutis buvo tvarkingas, maistas puikus,šiltas baseino vanduo, malonus, paslaugus personalas. Keliavome savarankiškai autobusais ir, labai, pasisekė, kad Mindaugas galėjo skirti 2d. kelionėms jo automobiliu po Gozo salą bei kitas Maltos vietas, sudominti savo pasakojimais, kartu ragauti maltietiško maisto, dalinti patarimus, ką pamatyti, ko paragauti ir ką nuveikti Maltoje. Oras buvo puikus visą savaitę, vakarais dar vėsoka (bet mums šiauriečiams nebaisu). Jūros vanduo buvo kaip Baltijos jūros vasarą. Taigi maudėmės, bet mirkti visą dieną vanduo per vėsus. Žmonės labai linksmi, paslaugūs, neįkyrūs, jautėmės jaukiai. Norėtume dar kartą aplankyti Maltą 05-06 mėn., kad daugiau laiko praleisti vandenyje, kurio spalva užburianti! Dar kartą ačiū Mindaugui nuo mūsų kompanijos

 32. Laba diena.
  Norejau pasiteirauti kokios kainos ,kad galetume pasisveciuoti Maltoje? Noretume nuo birzelio 15-22 d. Ar pasinaudojus jusu paslaugomis ,o ne kelioniu agenturos galetume islosti? Keliautume dviese.
  Lauksiu atsakymo
  Pagarbiai Jolanta
  P.S. Komentarai apie jus priverte parasyti . 🙂

 33. Maltoje poilsiavome geguzes paskutine sav,oras buvo pasakiskas 27 29 silumos vanduo,kaip arbata ,maudemes be sustojimo.Aplankem visas turistu lankomas vietas.Patiko skaidri silta jura,kelione laivu aplink Malta,kuri truko 8 valandas,kadangi Malta nedidele.Tai pliko geriausia yspudi,Pailseti pailsejome,bet….atgal tikrai daugiau nebegrysciau,kadangi yra ir geresniu ir grazesniu vietu ,tai mano nuomone

 34. Nuostabi šalis, su nuostabiais žmonėmis. Poilsiavome vasarą. Oras tobulas, jūra laaabai šilta, paplūdimiai, kuriuos aplankėme visi skirtingi, bet visi patiko. Ačiū Mindaugui už apgyvendinimą, kelionę laivu, bei išsamius pasakojimus apie šią nuostabią šalį.Patarimus, nuorodas,kur skaniai pavalgyti, ką pamatyti, aplankyti,apie susisiekimo subtilybes. Kas sako, kad viską matė, nepatikėsiu, nes tikrai žiūrėti ir pamatyti liko dar daug ko.Savo įspūdžiais užkrėčiau daug žmonių, kas irgi atvyko į Maltą, ši šalis – rojus žemėje. Spalvinga bet tuo pačiu jauki. Mindaugas puikus šios šalies žinovas, turi atsakymus į visus turistų net ir neužduotus klausimus. Smagių visiems atostogų, rekomenduoju apsilankyti ir kreiptis į poilsismaltoje.lt ir susisiekti su Mindaugu, kuriam nuoširdus didžiulis ačiū.

 35. Laba diena, noreim poilsiauti maltoje , bet nezinom ikuria salies vieta vaziuot.Mes su mazais vaikais norim kad butu viskas iskaiciuota .

 36. Sveiki, visi 🙂
  Grįžom iš Maltos…., prireikė kelių dienų, kad nurimtų emocijos ir “susigulėtų” visi įspūdžiai. Buvo labai puiki kelionė. Malta tikrai labai graži šalis: tiek gamtos, tiek architektūros atžvilgiu.
  Kelionę užsiskėm per kelionių agentūrą. Gyvenom Qawra Palace Hotel. Viešbutis tikrai geras ir atitinka 4*.
  Savarankiškos kelionės “sutilpo” į pasivaikščiojimus po Qawra miestelį ir nacionalinio jūrų muziejaus aplankymą.
  Kruizą aplink Maltos, Gozo ir Komino sąlas organizavo Mindaugas. Jis pats ir plukdė su savo gražiu laivu. Buvo puiki kelionė, į kurią tilpo pasiplaukiojimai gražiose lagūnose, skriejimas virš bangų, skanus maistas ir dar skanesnis maltietiškas vynas.
  Dar vieną dieną Mindaugas skyrė mums, kad savo mašina apvežtų visą Maltą. Pamatėm daug gražių ir ne visiems turistams žinomų vietų. Ypač įstrigo vidury laukų, po atviru dangum pastatyta koplyčia. Labai patiko ir Valeta, ir Mdina.
  Nuoširdžiai dėkojam Mindaugui už skirtą laiką, už įdomius pasakojimus, už patarimus ir už gerą nuotaiką.
  AČIŪ 🙂

 37. Malta-pasirodo tikrai nuostabi šalis, kuo nebūčiau patikėjusi iki apsilankymo joje. Praleidome Maltoje paskutinę rugsėjo savaitę. Puikus oras nemėgstantiems didelių karščių. Saulė, šiltas vanduo, besišypsantys žmonės-kas gali būti geriau. Kadangi vykdami žinojome, kad nebūsime labai savarankiški keliautojai, o apžiūrėti salą tikrai norėjome, pasitelkėme Maltos žinovą Mindaugą į pagalbą. Ir tikrai neteko nusivilti. Pamatėme tikrąjį šalies grožį, aplankėme įžymiausias vietas, nuostabius, civilizacijos nesugadintus gamtos kampelius. Likome sužavėti Gozo sala ir pasiplaukiojimu laivu (kai patiri laisvės ir visiško atsipalaidavimo pojūtį). Už puikias atostogas, linksmas akimirkas, nuoširdų bendravimą didžiausią ačiū norime pasakyti Mindaugui. Malta puikus pasirinkimas geram poilsiui. Manau dar sugrįšime.

 38. Buvau dvi savaites lapkričio pab.Viena ir su vyru.Lenkiam abu galvas iš tikros pagarbos Mindaugui ! Nė akimirkos nesigailėjom, kad pasirinkom poilsisMaltoje ! Ką norėjom, tą ir gavom – Mindaugas pasirūpino skrydžiais, transferu, hoteliu Cavalieri Art Hotel ir aprodė Gozo salą! Buvo tik vienas “minusas” – per greit pralėkė laikas, liko dar šio bei to nepamatyto, neišgerto ir neišragauto !!! Viešbutis tikrai puikus, pusryčiams natūralus maistas ir įvairus pasirinkimu. O jau vaizdas !!!! Į įlanką!! Gozo saloje Mindaugas nuvežė ten, kur rojaus prieangis, kur Viduržemio jūra gali skalaut kojas ir mašinos ratus, kur kavinėje Jubileo puita akims ir skrandžiui, kava gera ! Aišku, yra žemėje dar daug gražių vietų, bet visada verta grįžti ten, kur tikrai buvai laimingas. Ar grįšiu ? Būtinai, jei leis likimas …Sunku pasakyt, kas ypač patiko- Viduržemio jūros mėlynė ir smaragdas!! Bažnyčių varpai, HardRockCafe su mano gimtadieniu, Mindaugo triušis, lagūnos bei grotos, patrankos Valetoje, kruizas visuose uostuose, Kinie,tęsčiau be galo !!! Be abejo – maltiečių draugiškumas !! Autobuso vairuotojų kantrybė !! Būtinai nuvykit Malton, o prieš vykstant paskambinkit Mindaugui.Taip, mes jį rekomenduojam !!!!

 39. Danguolė, Nijolė, Stasė  |  

  Vis dar gyvename prisiminimais apie Maltą, įdomią, turtingos istorijos šalį. Mus sužavėjo šiltos geltonos jos spalvos, įspūdingos bažnyčios, raudona žemė, skardžiai, žydra jūra. Atostogos buvo juo malonesnės, kad mus globojo šaunus vyrukas Mindaugas, puikiai pažįstantis ir mylintis Maltą. Jokio streso ir nuovargio. Gyvenome patogiuose jo apartamentuose jaukiame Mdžaro miestelyje, jo dėka pamatėme gražiausius salų kampelius, aplankėme naująją ir senąją sostines, kitas įžymybes, mėgavomės maudynėmis ir šiltu paplūdimio smėliu. Nuo namų iki jūros mažiau nei trys km, važinėja autobusas. Bet prisivalgius triušienos ir kitų skanumynų, sveika iki jos nutapenti savomis kojomis, pakeliui pasigėrint žydinčiomis opuncijomis ir akmenuotu kraštovaizdžiu. Labai rekomenduojame Maltą ir Mindaugą, linkime jam sėkmės ir nesibaigiančio svečių srauto.

 40. Danguolė, Nijolė, Stasė | May 24, 2018 at 11:14
  Reply ↓

  Vis dar gyvename prisiminimais apie Maltą, įdomią, turtingos istorijos šalį. Mus sužavėjo šiltos geltonos jos spalvos, įspūdingos bažnyčios, raudona žemė, skardžiai, žydra jūra. Atostogos buvo juo malonesnės, kad mus globojo šaunus vyrukas Mindaugas, puikiai pažįstantis ir mylintis Maltą. Jokio streso ir nuovargio. Gyvenome patogiuose jo apartamentuose jaukiame Mdžaro miestelyje, jo dėka pamatėme gražiausius salų kampelius, aplankėme naująją ir senąją sostines, kitas įžymybes, mėgavomės maudynėmis ir šiltu paplūdimio smėliu. Nuo namų iki jūros mažiau nei trys km, važinėja autobusas. Bet prisivalgius triušienos ir kitų skanumynų, sveika iki jos nutapenti savomis kojomis, pakeliui pasigėrint žydinčiomis opuncijomis ir akmenuotu kraštovaizdžiu. Labai rekomenduojame Maltą ir Mindaugą, linkime jam sėkmės ir nesibaigiančio svečių srauto.

 41. Malta – nuostabi šalis. Atostogavome su šeima. labai patogu, kad bet kurį lankytiną objektą gali pasiketi valandos bėgyje, viskas šalia, kelionės neprailgsta vaikams. Dvi dienas praleidome Mindaugo draugijoje, nuostabu, nes pamatėme ir ne turistinę Maltos pusę, Mindaugas laisvai bendrauja, prisitiako prie keliaujančios kompanijos stiliaus. Patiko tai, kad neapkrauna nereikalinga informacija, noriai atsakinėja, bendrauja, svarbiausia pakantus vaikams. Ačiū, drąsiai rekomenduoju Mindaugą, kaip Maltos gidą.

 42. Kol kas žodžiuose ir mintyse nesutelpa matytos šalies grožis (nors keliauta ne taip ir mažai): nedideli, šviesūs ir jaukūs miesteliai su beprotiškai siauromis gatvelėmis ir išskirtinėmis, įspūdingomis bažnyčiomis, statūs šlaitai, tiesiog ant uolų besidriekiantys čiobrelių kilimai, per daugybę metų vandens meistriškai išraižyti krantinių ornamentai ir, žinoma, neįtikėtino mėlynumo jūra. Už visa tai ir dar daugiau ačiū Mindaugui, parodžiusiam tikrai ne kiekvienam turistui prieinamus Maltos kampelius. Šis vyrukas puikiai pažįsta šalį ir geriausius jos restoranėlius, gali papasakoti istorijų, kurių nerasite turistiniuose lankstinukuose. Be to, jis ir pats šauniai gamina, ir net (išduosiu paslaptį) nuostabiai groja gitara, tad tarp įsimintinų ekskursijų labai tikėtinas ir jaukus vakaras su gyva muzika 😉 Ir dar – vaikai Mindaugą tiesiog dievina 🙂

 43. Ketvirtadienio naktį parskridus iš Maltos, jau penktadienio rytą jos ilgėjausi…Pro Mindaugo pasiūlytų apartamentų virtuvės langą kasdien matomos gelsvos bažnyčios kupolo, kvapą gniaužiančių salos panoramų Mdinoje, Fontanella kavinės terasoje, Rabato, užburiančios Vallettos su įspūdingomis jachtomis bei kalvotomis gatvelėmis su spalvingais “kregždžių lizdais” – balkonėliais, jaukių Mosta ir Naxxar gatvelių, gražiausių Maltos įlankų su smaragdiniu vandeniu…Nevardinsiu visko, nes Malta, kaip spalvinga mozaika, ir kiekvienas ją susidėlioja savaip. Akivaizdu, kad mažytėje Maltoje tiek visko daug, jog, keliaujant po ją, neapleidžia įspūdis, kad sala daug kartų didesnė, nei yra. Dar norėtųsi paminėti apartamentų šeimininko Mindaugo neįkyrų paslaugumą – rūpinasi savo svečiais tiek, kiek jiems reikia, subtiliai jausdamas poreikius. Teko padalyvauti ir naujų Mindaugo kepamos juodos duonos rūšių degustavime…
  Važiuokit ir atraskit patys Maltą, o Mindaugas patars, pasiūlys, apgyvendins.

 44. Visiškai pritariu, kas anksčiau buvo rašyta poilsiautojų apie nuostabią ir nepakartojamą Maltą. Nesikartosiu ir nerašysiu apie šią šalį, nes tai, ką pamatai ir pajunti, aprašyti neįmanoma, reikia viską pačiam pamatyti ir pajausti. Visa mūsų šeima yra dėkinga Mindaugui už surastus apartamentus su visais patogumais ir apgyvendinimą juose. Drąsiai kreipkitės į jį, visada padės ir patars. Mes taip pat rekomenduojame Mindaugą ir linkime jam daug malonių poilsiautojų ištisus metus.

 45. Savaitė atostogų jau praeity,
  Emocijų banga dar kunkuliuoja
  Šviežiai tavy…
  Rodos tik vakar –
  Tu skriejai galingai
  Viduržiemio bangom tolyn…

  Po trupinėlį-
  Rinkai vaizdus ir tolių mėlynų,
  Kalnagubrių išsišakojusių – Pakrančių ir stačių, aukštų!
  Putojanti vandens srovė-
  Nuneša laivą su tokia jėga,
  Kad net ir baimė tavo,
  Staiga pavirsta šypsena!
  Už vairo kapitonas Mindaugas
  Skrodžia per bangas,
  Puikusis gidas-
  Atskleidžia paslaptis visas!
  Gamtos stebuklus visą dieną tu regi
  Plaukioji, deginies, miegi…

  Adrenalino pojūtį turi!
  Pamatęs gido šuolius
  Žemyn, nuo stačios kalvos –
  Lengvus, pasitikinčius, nerealius!
  Išvaikai baimes, ir jauti,
  Kaip užsikrėtęs noru skrieti taip
  Su baime akyse žengi…
  Į skaistų vandenį lagūnos žydrosios
  Išnyri pagaliau,
  Link saulės ir šviesos…

  Jei tu planuosi aplankyti Malta,
  Tai nepamirški Gozo, Comino salų!
  O būtiniausiai –
  Gido, kapitono Mindaugo paslaugų!
  Laimingas būsi,
  Nes kompanija gera,
  Emocija, šypsena,ir patarimų lavina
  Ir saulė, garantuota,
  Lydės kelionėj- visada!

  Ačiū! Mindaugai!
  Sekmės tau linki visa mūsų ” Adamsų ” šeimynėlė!

 46. Į Maltą dar tik ruošiamės keliauti gruodžio pabaigoje, todėl visų patarimus perskaičiau, ačiū. Daug žmonių savo komentaruose mini paslaptingąjį Mindaugą, kaip gauti kontaktus šito žmogaus kontaktus? būsiu dėkinga jei kas parašys.

 47. Janina ir Valdas  |  

  Nors praėjo daugiau kaip savaitė, kai grįžome iš Maltos, dar gyvename prisiminimais apie šią šalį Lėktuvui nusileidus oro uoste mus pasitiko žaibai danguje šokantys “disko” šokį.Tokio žaibavimo dar nebuvau regėjusi. Kokia ji , toji Malta? O ji visokia. Lyg ir rūstoka, dėl vyraujačios architektūros , būdingos šiam kraštui, bet ir labai šilta ; nepaprasto grožio paplūdimiai, aksominis oras, medaus spalvos uolos. Joje gera ir jauku Buvome nustebinti vietinių gyventojų paslaugumu ir svetingumu. Labai džiaugemės sutikę mūsų tautietį Mindaugą Statkų, gyvenantį toje saloje. Tai žmogus , gerbiantis kitos tautos kultūrą, puikiai išmanantis šių salų istorijas. Būdami šalia Mindaugo jautemės tarsi bendrautume su geriausiu draugu , jau daugelį metų, nors matėme jį tik keletą valandų Viskas buvo puiku , bet mus ištiko netikėtas dalykas, kuris trenkė lyg žaibas iš giedro dangaus. Vyrui prasidėjo neaiškios kilmės stiprūs skausmai. Laukti ir mąstyti nebuvo laiko, nes grėsė pavojus gyvybei. Štai nuo čia prasideda naujas puslapis apie Mindaugėlį, kitaip negalime jo pavadinti. Jis tučtuojau ėmėsi veiklos. Nuvežė mano vyrą į ligoninę ir globojo visą laiką, kol buvo atliekami tyrimai ir pagerėjo sveikata.Net vaistus nupirko, matydamas kokia buvau susijaudinusi ir sutrikusi. Mielas ir brangus , Mindaugėli ! Tariame Jums nuoširdų ačiū; 1) už pamatytas gražiausias vietas , plaukiojant jūsų laivu; 2) už įdomiausias įstorijas, kurios padėjo geriau pažinti salą; 3) už nuostabią šypseną ir nepaprastą humoro jausmą, kuris mus džiugino visos kelionės metu Dėkoju už tai, kad nuvežei į šventovę tuomet , kai man labai reikėjo padrąsinimo ir ramybės. Dėkojame, kad nė sekundės nesudvejojęs ištiesei mums pagalbos ranką. Keliaukite i Maltą automobiliais, plaukite laivais skriskite lėktuvais , nes ši sala nuostabi dar ir todėl , kad joje gyvena mūsų tautietis Mindaugas, kuris kiekvienam atvykstančiam iš Lietuvos yra tarsi švyturys Viduržemio jūros saloje !!! Širdies dalykai – į šalį. Pirmiausia – pareiga.Bet vykdydamas pareigą, įdėk visą širdį. ( Monsinjoras Eskrivá de Balagueras)

 48. Mes, 4 draugės, turinčios tradiciją kiekvieną rudenį aplankyti vis kitą šalį. Šiemet pasirinkom Maltą dėl šilto klimato ir adekvačių skrydžio bei gyvenimo kainų. Išvykom tik 4 nakvynėm, todėl turėjom nedaug laiko ir daug noro kuo daugiau pamatyti. Pirmas 3 dienas keliavom savarankiškai. Sala nedidelė, atstumai tarp miestų taip pat. Važinėjom viešuoju transportu, nes eismas kaire puse, todėl mašinos nuomotis nedrįsome. O paskutines 2 kelionės dienas atradom Mindaugą!:) Vieną dieną jis pavežiojo mus po Gozo salą automobiliu, aprodė gražiausias vietas, papasakojo istorijos ir vietos gyvenimo subtilybes. Kitą dieną Mindaugas plukdė mus savo laivu ir tai (bent man) buvo pati geriausia tų trumpų atostogų diena: saulė, šilta jūra, nuostabūs vaizdai aplink ir superinė kompanija šalia. Dar kartą ačiū Mindaugui už paslaugumą, rūpestį ir nuostabiai praleistą laiką. Rekomenduoju net nedvejodama;)

 49. Netikėtai nutarėm aplankyti Maltą ir mes.Ir tikrai nepasigailėjom…Čia nuostabu:puikus oras,šilta Viduržemio jūra,nuostabios pakrantės ir tie dideli kaktusai!!!Kelionė su Mindaugėliu ir jo laivu-geriausia diena Maltoje,kaip ir ekskursija pi Gozo sala ir aštunkoju pietums!O jie nerealaus skonio!Dar su Mindaugu pasijuokėm,nu ir Pabandyk tu jo nerekomenduoti,ar parašyti blogą atsilepimąapie jį..niekaip…atsiliepimai tik geriausi!!Todėl,jei vyksite į Maltą,tai tik su Mindaugėlio paslaugom!!Sėkmės tau Mindaugai!!Nors tau ir taip jos netrūksta!

 50. Atsiliepimai puslapyje tikri ir nuoširdūs.Net neabejoju,kad atsitikus nelaimei Mindaugas padės,nes toks jis mums pasirodė.Buvome Maltoje prieš kelias dienas, bet likome labai patenkinti.Jei būtų galimybė-rinkčiausi ekskursijas tik su asmeniniais gidais, nes pliusų labai daug.Kalbant apie Mindaugą, jo pliusai:paprastas žmogus su kuriuo bendrauji tarsi su senu pažįstamu, nesijaučia barjeras, kad jis gidas.Jis lietuvis-tad nereikia mokėti užsienio kalbos.Važiuoji ir kalbiesi, o ne tik klausai (kaip dažnai būna neįdomaus gido pasakojimo)Pats gali rinktis kur važiuoti, ką pamatyti, apie ką išgirsti.Žmogus atsakingas, sąžiningas juo galima pasitikėti 99 proc. (1 proc.visada gali būti ne taip). Džiaugiamės,kad naudojomės jo paslaugomis,nes per tris dienas pamatėme visą Maltą ,o keliaujant kitaip ( ne su asmeniniu gidu ) to padaryti nebūtų įmanoma.
  Odeta ir Rimantas, 2018.02.08

 51. Keliaujame į Maltą 08.29-09.05. Norėtume kontaktų Mindaugo dėl gido paslaugų. 3 dienas apsistosime Valetoje o likusį laiką norime poilsio prie jūros

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*