You are here Home Malta Kruizas Laivu

Kruizas Laivu

Malta Events
Item image

Our address

Telephone:
0035679707073
info@poilsismaltoje.lt
Web:
http://www.poilsismaltoje.lt

Yra sakoma, kad norint pamatyti tikrajį šalies grožį reikia pabūti paukščiu, tuo tarpu norint pamatyti tikrąjį Maltos grožį – reikia žvelgti iš jūros…

Ir jei dar nėra tekę patirti laisvės pojūčio lekiant greitaeigiu laivu per bangas, tai šis pasiūlymas kaip tik tau !  Tai unikali galimybė apžiūrėti Maltą iš kitos pusės, tai daugybė neapsakomo grožio įlankų, daugumą jų išvysti ir pasiekti įmanoma tik iš jūros pusės.
Sustojus išmesti inkarą, įšokti į žydrą, žydrą vandenį, paskui lengvai užkąsti viduržiemio jūros gėrybių, pasimėgauti Maltietišku vynu sėdint saulės atokaitoje  niekur neskubant, ir visa tai su Lietuviu kapitonu, kuris bus už šturvalo ir jūsų paslaugoms visos kelionės metu.

Praleisime nepakartojąmą dieną jūroje. Išplaukiam iš Melliehos uosto, aplankysime Komino, Gozo bei Šv. Pauliaus salas. Stosime nuostabiausiose įlankose ir maudysimės tiesiog iš laivo:) nustatyto maršruto nesilaikau, kadangi tai lemia ir oro salygos, ir vėjo kryptis bei jūsų pageidavimai. Visa diena yra improvizacija. Tai yra visiškai privatus kruizas skirtas tik jums. Jūs gausite laivą su kapitonu visai dienai. Į kainą įskaičiuota maistas, vynas, gėrimai bei neribotas kiekis saulės😊

Išvyka skirta jaukiai kompanijai iki 6 asmenų.
Paslauga aktyvi nuo gegužės pabaigos iki gruodžio pradžios.

Užklausas siųskite: info@poilsismaltoje.lt
m: +356 79707073
m: +370 65265534
WhatsApp: +370 65265534

Laukiu jūsų !
Pakeliui į saulę…

Maudymosi sezonas atidarytas.

Akimirkos po Maltos saule…

Pagaliau galime pasidalinti su Jumis video apie sudėtingiausią eksperimento laiką jūroje!


Lietuva!!!!! Septynias dienas trukęs realybės šou “Mes nugabensime laivą iš Olandijos į Maltą” įvykdytas!!!! Šiandien po šešių valandų galinėjimosi jūroje pasiekėme Maltos salą. Turėjome rimtų iššūkių dėl variklio, tad viskas truko neplanuotai ilgai. Apie problemas jūroje papasakosime videoreportaže.
Jau rengiame fotoseriją iš jūros! Buvo sunku. Buvo netikėta. Buvo ekstremalu ir dar kol kas nesame atgavę kvėpavimo. Dėkojame Alan Clarke už profesionalumą atviroje jūroje iškilusiose situacijose, kai reikėjo reaguoti ir priimti sprendimus žaibo greičiu

11218906_10153092489103355_1053750498289133303_n

Mūsų komunikatorė priešakyje …

10300268_10153092590098355_133543484833747481_n

Jau išplaukiam…

10947350_10153091580708355_3928060154132074990_n

Už penkių minučių eksperimento dalyviai išplaukia iš Pozallo uosto ir šiandien ketina pasiekti Maltą!
21676_10153091430668355_7444402772877158357_n
ruosi
Vyksta paruošiamieji darbai.
11150738_10153091416843355_8247869349415616678_n
ruosiss
suer

Susitikimas su Kapitonu Pozallo uoste…

Atvyksta Kapitonas Alanas…

uostaw

Pozallo mus sutinka su saule!!! Nėra net vėjelio, tarsi pati gamta mus saugo ir padeda susikaupti prieš paskutinį, patį svarbiausią kelionės momentą.
Vyksta laivo parengimo darbai prieš kelionę jūra iš Pozallo į Maltą. Kadangi atvykome gerokai popiet, o pietiečiai ne tokie greiti kaip mes, panašu, kad šįvakar išplaukti nepavyks. Naktį praleisime uoste, o ryt, užbaigę parengimo darbus, išplauksime į jūrą. Tikimės, kad oro sąlygos leis tai padaryti.

Rimvydas Širvinskas, makalius.lt komandos vadovas
Labai šauni idėja! Smagu tai, kad talkinant draugui nugabenti laivą į Maltą, visa tai gali tapti (ir tikrai taps!) puikiu nuotykiu, kuris atmintyje išliks visą gyvenimą. Labai mėgstu keliones mažais laiveliais, todėl manau, kad idėja lietuviams aprodyti gražiausias Maltos vieteles tikrai pasiteisins.
Tačiau iki tol Jums dar reikės nemažai kelio įveikti – sunkiausia turėtų būti kelionė per Italiją. Čia niekada nesuplanuosi laiko tinkamai, galite visur vėluoti, todėl labai svarbu, planuojant maršrutą, pridėti papildomai laisvo laiko. Būtų nuodėmė nesustoti gražiausiose lankomų šalių vietose pakeliui, juk tai jau visas „eurotrip’as“! Kada dar gali pasitaikyti tokia proga?
Na, ir žinoma, ši kelionė neprasilenkia su mano pigių kelionių principais – džiaugiuosi, kai žmonės ieško pigesnių būdų ne tik patys pakeliauti, bet ir laivą per keturias šalis gabenti. Sėkmės!

mak

Labas rytas, Lietuva!!! Eksperimento “Mes nugabensime laivą į Maltą” dalyviai penktosios dienos rytą pradeda Baronissi, esančiame Salerno provincijoje. Naktis buvo audringa – apie vidurnaktį pakilo labai stiprus vėjas ir prasidėjo baisus lietus. Laivas saugus, niekas prie mūsų sąstato tokiu oru nedrįso artintis nė per žingsnį. Šiandien planuojame ambicingai įveikti likusią Italijos dalį ir pasiekti Sicilijoje esantį miestą Pozallo. Iki jo – 650 km. Nuo ryto šviečia saulė, tad, tikėtina, daugiau nebus jokių gąsdinančių vėtrų ir viskas vyks sklandžiai. Kaupiamės paskutiniajam eksperimentinės kelionės etapui nuo Sicilijos iki Maltos. In bocca al lupo, ragazzi!!!!

m

Labas rytas Italija !!!
Lietingas rytas prie Forencijos stovėjimo aikštelėje.

Socialinio eksperimento dalyviai: „Jei kažkas įvyktų kelyje, viskuo turėtume pasirūpinti patys“
Pradėję ketvirtąją kelionės dieną, socialinio eksperimento „Mes nugabensime laivą į Maltą“ dalyviai jau puikiai suvokia, kad perskrosti Europą su vertingu kroviniu trise, prisiimant visą riziką, kokia tik įmanoma, – dėl laivo ir pačių žmonių saugumo, dėl automobilio techninių galimybių tempti 3 tonas sveriančią dviašią priekabą su laivu nuo Olandijos iki Maltos, yra ne tas pats, kas keliauti su mažyčiu lagaminėliu. Pasiteiravome eksperimento dalyvių, kaip jie jaučiasi įveikę daugiau kaip pusė maršruto.
„Jei kažkas įvyktų kelyje, viskuo turėsime pasirūpinti patys. Žinant tai, kad Italijoje pasitaiko atvejų, kai yra užpuolamos transporto priemonės, grobiami ir dažnai sugadinami kroviniai, tikrai nėra visai ramu. Sustoję poilsio vietoje, visada surakiname priekabą su autobusiuku, naudodami grandinę ir spyną. Autobusiuke, aišku, turime ir šaltųjų ginklų – golfo lazdą, montiruotę ir kuvaldą, jei tektų Italijos Pietuose kovoti dėl krovinio“, – kalba ryžtingai nusiteikęs www.poilsismaltoje.lt įkūrėjas ir socialinio eksperimento iniciatorius.

Tikimasi, kad minėtų priemonių panaudoti neteks, nes netikėtai, gegužės 22 d. rytą, Mindaugas Statkus gavo draudimo brokerių bendrovės „Balto Link“, turinčios penkiolikos metų darbo patirtį, pasiūlymą apdrausti laivą. Iki tol nei viena iš Lietuvoje veikiančių įmonių to daryti nepanoro.
Eksperimento informacinio štabo komunikacijos koordinatorė Žydrė Dargužytė sako, jog Pietuose ne kartą yra susidūrusi su ekstremaliomis situacijomis kelyje. Prieš keletą metų netoli Neapolio ji, vairuodama lengvąjį automobilį, buvo sekama, vėliau priverstinai sustabdyta nevietinių tamsiaodžių pietiečių ir provokuota pirkti neaiškius dalykus. „Gerai, kad viskas tuomet baigėsi gerai, nes puikiai kalbėjau itališkai ir pavyko susitarti. Šįkart, judėdami su kroviniu, būsime labai atidūs, akylai rinksimės sustojimo vietas ir nepaliksime laivo be priežiūros. Galbūt netgi teks paeiliui budėti naktį, kad būtume garantuoti, jog kitą rytą galėsime tęsti kelionę toliau“, – užtikrintai patikina eksperimento entuziastė.
Didžiausias fizinis krūvis tenka trečiajam projekto dalyviui – jis turi profesionaliai išvengti netikėtų situacijų kelyje ir daryti viską, kad krovinys pasiektų kelionės tikslą saugiai ir laiku.
„Kadangi pirmą kartą gyvenime vežu krovinį Italijos teritorija, išties susiduriu su nemažai iššūkių – tenka stebėti šios šalies eismo dalyvių vairavimo ypatumus ir greitai priimti racionalius sprendimus, kaip geriau pasielgti, – kur ir kada sustoti, kokį maršrutą pasirinkti“, – Timuras džiaugiasi interaktyviai planuojamu laivo logistikos procesu.
Šiandien, vėlai vakare, sąstatas su kroviniu turėtų pasiekti Neapolį.

nauj

Pakelui link Romos eksperimento dalyviai (www.poilsismaltoje.lt) gabendami laivą sutinka konkuruojančią įmonę!


Kartais žodžiai visai nereikalingi!

sep

Socialinio eksperimento “Mes pargabensime laivą į Maltą” informacinis ŠTABAS ;)) yra įsikūręs Timur Mjagkij transporto priemonės galinėje dalyje su visa reikalinga įranga – kompiuteriais, telefonais, miegmaišiais, pagalvėmis, laivo metalinėmis konstrukcijomis ir kitomis įdomybėmis. Komunikuoti interaktyviai kartais tenka ištieš sudėtingomis sąlygomis – tunelių tamsoje, spūstyse, neturint galimybių išvengti blogų išmetamųjų dujų kvapų nuo intensyvaus automobilių srauto.

pen
ses

Trečioji kelionės diena!!! Pirmieji apdovanojimai mūsų šauniajam Timur Mjagkij! Iš Latvijos kilusi iš jau penkiolika metų Šveicarijoje gyvenanti Liudmila iš susižavėjimo ir netikėtumo, sukelto parkuojant sąstatą su laivu kiemuose, padovanojo naujutėlaitį TV. Pasijungsime Pietuose po palme ir kramsnodami krosantus lauksim iš Anglijos atvykstančio Alano, kuris mums padės įveikti maršrutą jūra – nuo Sicilijos iki Maltos. Panašu, kad kuo toliau, tuo įdomiau.

ket

Woohoooo draugai!!! Vakar vėlai vakare Timuras man ir Mindaugui pateikė staigmeną – pasirodo, jis pamiršo paminėti, kad turi papildomą krovinį autobusiuke, kurį norint perduoti, reikia nukrypti nuo kurso 50 km. Įvažiavę į miestelį Langhental ir ieškodami nurodyto adreso, susidūrėme su išbandymais – gatvelės vis siaurėjo, o paskui, atvykę į kiemą turėjome milimetrais prasilenkti su kieme stovinčiais automobiliais. Kadangi priekabos ratai kiemo posūkyje užvažiavo ant gėlyno, Mindaugas pastebėjo akmenį, kuris trukdė sąstatui pajudėti, o atgal dėl mašinų gausos kiemuose, iš esmės nebuvo galimybės judėti. Teko pašalinti kliūtį – išrauti akmenį iš žemės ir patraukti į šalį. Įveikę dienos iššūkius, vakar likome nakvoti autobuse kieme, o šįryt pajudame link Šiaurės Italijos su naujuoju talismanu, dovanotu Liudmilos, rozmarino šakele.

andtar
tre

Šiuo metu esame netoli Karlsruhe ( Vokietija ), planas yra pasiekti Šveicariją, tikimės, kad mašina dirbs kaip laikrodis:)

pirmas

Emocijos iš kelionės !

Vakar, įveikę 1000km, pasikrovėme laivą Lauwersoog miestelyje, šiaurės Olandijoje, šiuo metu atsibudome netoli Arnhem miesto, iš kurio netrukus, baigę gerti paskutinius kavos lašelius, pajudėsime link Šveicarijos sienos.

wp_ss_20150521_0002

WP_20150521_003

Gegužės 20 d. socialinio eksperimento dalyviai sėkmingai pasiekė Lauwersoog uostamiestį ir pasikrovė 2 tonas sveriantį laivą. Mindaugas, Timuras ir Žydrė šiandien pradeda antrąją kelionės dieną!

Foto
Šiandien, 11.20 val., prasideda šešias dienas truksiantis realybės šou “Mes parvešim kruizinį laivą į Maltą”! Analogų Lietuvoje ir Europoje neturintis projektas gimė tada, kai Lietuvos logistikos kompanijos, į kurias buvo kreiptasi dėl laivo transportavimo iš Olandijos į Maltą, atsisakė tai daryti. Keturių jaunuolių komanda – WWW.POILSISMALTOJE.LT įkūrėjas Mindaugas Statkus, žurnalistė Žydrė Dargužytė, latvis Timuras ir kapitonas Alanas iš Didžiosios Britanijos, ryžosi socialiniam eksperimentui per kelias dienas įveikti tūktančius kilometrų keliais ir taip pat jūra bei pargabenti laivą į Maltą. Projekto iniciatorių laukia iššūkiai Olandijoje, Vokietijoje, Pietų Italijoje, Sicilijoje ir, žinoma, šėlstančioje Viduržemio jūroje. TIKRAS IŠLIKIMAS! APIE TAI KOMUNIKUOSIME!

Vardas (Būtina užpildyti)

Jūsų El. Paštas (Būtina užpildyti)

Tema

Jūsų Žinutė

  No offers available
  24-hour front desk
  Bar/lounge
  Casino
  Convention Center
  Dry cleaning/laundry service
  Elevator/lift
  Fireplace in lobby
  Free breakfast
  Free Wi-Fi
  Front desk hours
  Indoor Pool
  Newspapers in lobby

  Your reservation

  Personal details
  (*) Required
  Your reservation has been successfully sent
  Please fill out all required personal details

  Location


  Leave a review

  Price
  Location
  Staff
  Services
  Food

  Close Comments

  Comment (1)

  1. Labas vakaras,Mindaugai.Renkamės kelionę kitam rudeniui ir norėrume į Maltą.Turime laisvą laiką rugsėjo 29 – spalio 9 dienomis.Pirmiausia noriu klausti – koks oras tuo metu metu.Norètùsi ir pasideginti ir pasimaudyti.Kokios temperatūros oro ir vandens galėtume tikėtis?Labai ačiū,jei atsakysite :).

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *