Apie Mane

 

Daugiau apie studijas

 

Atvykau į Maltą 2011 metais, vedamas noro kažką keisti ir vedamas vidinio balso, kad turiu judėti pirmyn ir ieškoti naujų galimybių. Pirmuosius metus praleidau studijuodamas Maltos universitete, pasinaudojęs Erasmus programos galimybe ir pasilikau dviems semestrams. Šie metai suteikė ypatingą progą pažinti salą kitu rakursu, ir nuo pradžių čia atvykęs supratau, kad vien studijomis mano pažintis su Malta nesibaigs, nes kad ir kokia maža sala bebūtų, tikrai yra su kuo pažindintis. Nuojauta pasitvirtino ir pabaigus studijas laikinai įsidarbinau spaustuvėje Maltoje. Tai buvo kardinalus pokytis ir šis darbas po universitetinės aplinkos buvo nemažas iššūkis. Tačiau kas geriau grūdina, jei ne sunkumai.  Bedirbant spaustuvėje dažnai kildavo klausimai: ką aš čia darau? Kur aš esu? Tačiau pasinėrus į žydrąją Viduržemio jūrą, pasijausdavau tarsi krikštu nuplautas ir kupinas naujų jėgų judėti toliau, ne veltui čia ir Apaštalo Pauliaus keliai prieš kelis tūkstantmečius ji atvedė į šią salą, o vanduo juk turi atmintį… Taip ir ėjo laikas, pažinčių ratas plėtėsi ir nepaliaujamai kirbėjo mintis, kad turiu kokiu nors būdu prisidėti prie to, kad mano tautiečiai turėtų galimybę aplankyti ir pažinti šį Viduržemio jūros perlą – Maltą.

Šiuo metu dirbu pagal verslo liudijimą, padedu būsiemiems atostogautojams atrasti savo poilsio oazę bei susikurti tobulas atostogas. Jūsų patogumui, siūlau įvairius nekilnojamo turto objektus trumpalaikei nuomai. Taip pat nuo birželio mėnesio teiku  Jums ypatingą pasiūlymą – kruizą laivu aplink Maltos, Gozo bei Komino salas. Pats būsiu su Jumis už laivo šturvalo ir padarysiu viską, kad nepamirštumėte savo atostogų dar ilgai.

Pragyvenus 7 metus Maltoje ateina laikas pasidalinti savo istorija ir su kitais, laikas greitai bėga palikdamas daug pėdų tai šen tai ten, manau svarbu prisiminti jas visas prieš žengiant toliau, ir tuo pačiu džiaugtis dabarties akimirka kiek tik įmanoma:)
Tad šiek tiek viešo nuoširdumo LRT laidoje (Ne)emigrantai iš manęs.

 

Iki pasimatymo Maltoje

Nuoširdžiai jūsų,

Mindaugas Statkus